24 Nisan 2017 Pazartesi

Blogum Hakkında Fikirleriniz ne?


Bu aralar blogla pek ilgilenemedim. Vize haftası vicdanım tarafından oldukça fazla sorgulanıyorum. Bu sınav macerası en az iki hafta önceden başlıyor bende.
 Çok mu iyi notlar alıyorum? 
Yok. 
Üstelik bu dönem olan web tasarım dersinde ödev olarak başka bir blog adresi ile boğuşuyorum. Hiçbir fikrimin olmadığı konuda yazıyorum. 
Oranın tasarımı, yazıları ile ilgileneyim derken kendi bloguma yeterince ilgi gösteremedim.   
Blogumu açalı zaten çok zaman olmadı. 

Durum böyleyken vizelerimin bitmesine az bir kalmışken ben de dönecekken blogumla alakalı fikirlerinizi yazın lütfen. Eleştiri de kabul ediyorum ona göree :)  

O yüzden lütfen bana yardımcı olun yolumu bulayım. 

Hayırlı günlerr. Görüşmek üzere. 😊

12 yorum:

 1. ya ben blogunu ve yazdıklarını çok seviyorum valla ciddiyim. hatta en sevdiklerimden diyebilirim. çok içten şeker buluyorum ayrıca. ama bak yardımcı olun demişsin ya. sen hoşnut değil misin ki. net ve bilgisayar yazıyon. ne bileyim kültür sanat televizyon filan. günlük veya anı gibi de olabilir. düşünceler, sosyal konular. her telden kesit yazıyon sen. ne yazdığın da önemli tabi de nasıl yazdığın da önemli ve sen pek keyifli yazıyon ki. ama bak sen de düşüncelerini söyle. yine düşünürüm düşünürüz tamam mııı :) yenisin ki yavaş yavaş istediğin gibi gelişirsin kii :) kolay gelsin bi dee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de yorumlarını görmeyi çok seviyorumm ki :) Öyle mi diyosunn gelişir miyim? :)) Teşekkür ederimm 😊😘

   Sil
 2. bloğun gayet güzel canım yoluna devam et böyle :)

  YanıtlaSil
 3. Aslinda bu sorunun en iyi yaniti zaman. Insan kafasinda belirli konularla blog açiyor sonra yorumlar ve iletisimle sekilleniyor hersey 😊

  YanıtlaSil
 4. Daha önce blogunu ziyaret etmedim ama az önce biraz göz gezdirdim. Derli toplu tasarıma sahip bir teman var. Yabancı dizi zevkin bir hayli güzel. Fakat iki tane önerim olacak. İlki sağ tarafta bulunan online kişi sayısı widget'ı sayfa hızını etkiliyor ve görünümü bozuyor. Kaldırsanız daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. İkincisi ise temanız mobil uyumlu değil. Mobil cihazlardan blogunuza giriş yapanlar biraz zorlanabilir. Ya temanızı mobil uyumlu hale getirin ya da mobil uyumlu yeni bir tema kullanın derim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürlerr tavsiyelerine uyayımm :)) yalnız mobil uyumlu olmadığına emin misin çünkü mobil uyumlu blog temam telefon ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. :)

   Sil
  2. Tarayıcının mobil görünüm eklentisinden bakınca mobil uyumlu gözükmüyordu. Daha sonra Google'ın mobil uyumluluk testinde blogu tekrar tarattım ve Blogger'ın temel mobil şablonu vardı. Ufak bir hata olmuş galiba.

   Sil
 5. ay bize bir ara van kahvaltısını annat ama tamam mıııı :)

  YanıtlaSil

Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler!

Sevgilerimle.